Kategorie
Finanse Firma

Szkolenie z dokumentowania obrotów na potrzeby VAT

W Warszawie 9 grudnia 2016 r. odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu “Jednolity Plik Kontrolny”, organizowane przez Centrum Promocji Informatyki. Szkolenie poprowadzi Paweł Ziółkowski – prawnik, trener, publicysta i konsultant. Na naszej stronie znajdziecie 10% rabat na wydarzenie.

Kategorie
Aktualności

Jednolity Plik Kontrolny – Szkolenie 25 Października w Warszawie

Jednolity Plik Kontrolny jest niesamowitym narzędziem w rękach Skarbu Państwa – już samo widmo jego wprowadzenia zwiększyło wpływy budżetowe. Warto więc dowiedzieć się od kiedy i w jakim zakresie musimy stosować JPK aby uniknąć odpowiedzialności karnej skarbowej.

Kategorie
Aktualności

XIV Ogólnopolska Konferencja Podatkowa – już w Październiku

W dniach 25,26,27 Października 2016 roku odbędzie się w Warszawie 14-ta Ogólnopolska Konferencja Podatkowe – Podatki VAT, CIT i PIT w 2016 i 2017 roku. Coroczna konferencja i szkolenie odbędą się w Budynku Atrium Tower przy Al. Jana Pawła II 25 w Warszawie. Koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi 2190 zł + VAT.

Kategorie
Aktualności Firma

Karuzela Vat – jak nie dostać zawrotu głowy – Zapraszamy na Szkolenie!

Zapraszamy na szkolenie dla przedsiębiorców i managerów pt. “Jak nie dostać zawrotu głowy (Karuzela VAT), które odbędzie się w Warszawie 20 Września 2016 roku. Z ABC Podatki otrzymacie 10% zniżki na bilet na to wydarzenie.