Kategorie
Firma

Szkolenie dla specjalisty ds. kadr i płac – na które warto się zdecydować?

W obecnych czasach, pomimo tego, że rynek pracownika ma się coraz lepiej w naszym kraju, każdy powinien zdawać sobie sprawę, że dodatkowe studia, kursy czy szkolenia są jedną z najlepszych dróg, jeżeli zależy nam na odniesieniu zawodowego sukcesu. Nie inaczej jest w przypadku osób, które zdecydują się na karierę specjalisty ds. kard i płac.

Zapotrzebowanie na dodatkową edukację może wynikać, chociażby, z faktu, że ukończyliśmy studia, które niekoniecznie pokrywają się z wykonywanym zawodem. Dokształcenie się w takim przypadku nie tylko wpłynie na efektywność naszej pracy, ale również – czego każdemu życzymy – na awanse czy podwyżki.

Szkolenia, dedykowane właśnie osobom, które chcą podnieść swoją wiedzę i umiejętności, prowadzi Instytut Certyfikacji Zawodowej Księgowych przy Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. To marka ceniona w całym kraju i wiele osób chętnie decyduje się na ich kursy czy seminaria.

Co warto zaznaczyć, ich oferta skierowana jest również do osób, które chciałby zostać właśnie księgowym (oferowany jest czterostopniowy kurs) czy osób, które chciałby zdecydować się na kursy dotyczące podatków od towarów i usług, rachunkowości podatkowej czy podatku od osób prawnych. Pełną listę kursów zawsze można znaleźć na stronie internetowej www.instytut.skwp.pl.

Szkolenie – Specjalista ds. kadr i płac

Instytut Certyfikacji Zawodowej Księgowych ma w swoje ofercie kurs skierowany właśnie do osób zainteresowanych tematyką kard i płac. Całość trwa 136 godzin. Koszty takiego kursu zaczynają się od 2430 zł i co warto zaznaczyć – istnieje możliwość rozłożenia tej płatności na wygodne raty.
Celem samego kursu jest przekazanie, usystematyzowanie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu kadr, oraz naliczania wynagrodzeń. Samo szkolenia składa się nie tylko z wykładów, ale również z licznych warsztatów. Każdy może liczyć nie tylko na liczne, praktyczne przykłady, ale również na wiele ćwiczeń, z którymi będzie miał okazję zmierzyć się samodzielnie.

Jeżeli mowa o samych wymaganiach, które stawiane są przed osobami, które przystępują do tego kursu, są one następujące:

• Posiadanie przynajmniej wykształcenia średniego,
• Uznawania potrzeby kształcenia ustawicznego przez całą ścieżkę kariery w księgowości,
• Rozumienie oraz przestrzeganie norm etycznych w zawodzie księgowego,

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółowym planem całego szkolenia, który to dostępny jest pod adresem https://instytut.skwp.pl/szkolenia/specjalista-ds-kadr-i-plac-(136-godzin)-263. Znajdują się tam również terminy oraz lokalizacje najbliższych szkoleń z tego zakresu.

Na samo szkolenie można zapisać się albo online, albo za pomocą faxu, na wspominanej wyżej stronie internetowej znajduje się również formularz kontaktowy, za pomocą którego można uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące tego szkolenia.

Na pewno wiele osób zainteresuje również, jak wygląda zaliczenie samego szkolenia. Składa się na niego kilka czynników. Pierwszym z nich jest obecność – każda osoba musi pojawić się przynajmniej na 80% zajęć. Konieczne jest również zaliczenie prac kontrolnych w trakcie trwania kursu. Na jego końcu natomiast pojawi się egzamin pisemny, który również trzeba zdać. Składa się on z dwóch modułów – są to prawo pracy oraz płac.

Warto postawić na swoją przyszłość

Wiele osób, pomimo tego, że pierwotnie zdecydowało się np. na inny kierunek studiów, docelowo wiąże swoją przyszłość właśnie z księgowością. Warto postawić na to, żeby naszą wiedzą była naprawdę kompletna. Właśnie m.in. do takich osób skierowane jest opisane przez nas szkolenie. Jesteśmy pewni, że pozytywnie wpłynie ono na dalszą karierę osób, które się na nie zdecydują.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do zapoznania się i ze szczegółami wspominanego szkolenia, i z całą oferta Instytutu Certyfikacji Zawodowej Księgowych – jeżeli to właśnie z księgowością wiążesz swoją przyszłość, to gwarantujemy, że znajdą się tam materiały oraz oferty skierowane właśnie dla Ciebie!

www.instytut.skwp.pl

Autor: Tomasz Nordyński

Tomasz Nordyński, redaktor portalu ABC-Podatki.pl, dziennikarz i copywriter finansowy oraz podatkowy. W wolnych chwilach skupiam się na zagadnieniach finansowych oraz administracyjnych.