Kategorie
Aktualności

Intaxo – nowoczesne rozwiązania dla biur rachunkowych

Współcześni przedsiębiorcy wymagają od biur księgowych nie tylko fachowej wiedzy, ale również najnowocześniejszych rozwiązań, pozwalających oszczędzać czas i pieniądze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno przedsiębiorców, jak i obsługujących ich biur księgowych firma Intaxo – dostawca innowacyjnych rozwiązań z branży księgowo-finansowej – wystartował z programem partnerskim dedykowanym biurom rachunkowym.

Zasady programu są proste – każde biuro rachunkowe, które zdecyduje się do niego dołączyć, otrzymuje dostęp do programu do fakturowania Intaxo z możliwością udostępniania go swoim klientom. Cena? Jedynie 5 zł miesięcznie za każdego klienta, który zdecyduje się na korzystanie z programu. Oczywiście doskonale wiadomo, że we współczesnym biznesie niezbędna jest elastyczność – dlatego dopuszczalne jest udostępnienie przedsiębiorcy programu na próbę, a dopiero po jego akceptacji wykupienie licencji na dłuższy okres.

Dlaczego warto?

Korzyści z przystąpienia do programu partnerskiego Intaxo odnoszą zarówno biura rachunkowe, jak i przedsiębiorcy. Dla firm księgowych możliwość zaoferowania klientom nowoczesnego, niezwykle funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do fakturowania jest olbrzymią przewagą konkurencyjną – za takie rozwiązania przedsiębiorcy muszą zazwyczaj płacić osobno, a w tym przypadku otrzymują dostęp do programu Intaxo w cenie obsługi księgowej. Co więcej, przygotowany przez programistów panel administracyjny pozwala pracownikowi biura księgowego w kilka chwil uzyskać dostęp do faktur czy plików JPK danego klienta i przesłać je do własnego oprogramowania. To olbrzymia oszczędność czasu i maksymalna automatyzacja pracy!

Zyskują przedsiębiorcy!

Decydując się na przystąpienie do programu partnerskiego Intaxo biuro księgowe powinno pamiętać o zaletach, które płyną dla przedsiębiorców z jego korzystania:
• pełna automatyzacja procesu wystawiania faktury,
• automatyczna numeracja, przeliczanie kwot netto/brutto,
• możliwość wyszukiwania kontrahentów w bazie GUS po numerze NIP,
• możliwość wykreowania własnych szablonów graficznych faktur,
• pełen zakres faktur (VAT, początkowe, końcowe, korygujące),
• możliwość wystawiania faktur w różnych językach i walutach,
• możliwość bezpośredniej wysyłki faktury mailem z poziomu programu.

To tylko część funkcjonalności programu do fakturowania Intaxo. Przedstawienie ich przedsiębiorcy z pewnością zwiększy szanse biura księgowego na to, że zdecyduje się on na korzystanie z ich usług. Skorzystać zatem mogą na tym wszyscy!

Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie Intaxo.

Autor: Tomasz Nordyński

Tomasz Nordyński, redaktor portalu ABC-Podatki.pl, dziennikarz i copywriter finansowy oraz podatkowy. W wolnych chwilach skupiam się na zagadnieniach finansowych oraz administracyjnych.